Spätná väzba - kariérne poradenstvo

"Pred časom som sa rozhodla zmeniť oblasť, v ktorej som dlhodobo pracovala a od kariérneho poradenstva som očakávala určité usmernenie o mojom ďalšom pôsobení, keďže som sa rozhodovala medzi viacerými možnosťami.

Poradenstvo som absolvovala s Mgr. Barbarou Castagnolou, ktorej prístup bol profesionálny a zároveň veľmi ľudský. Atmosféra počas pohovorov bola príjemná a uvoľnená, prekvapil ma individuálny prístup. Dozvedela som sa, kde sú moje slabé stránky, na ktorých ešte musím popracovať. Na základe analýzy osobnosti a pohovoru mi boli doporučené oblasti, v ktorých viem naplno uplatniť svoje schopnosti a v ktorých mám predpoklad rozvíjať svoj potenciál. Zároveň som dostala cenné rady ohľadne oslovovania potenciálnych zamestnávateľov a ako prekonať prípadnú trému počas pracovného pohovoru.

Spoločnosť FIDUCIA splnila všetky moje očakávania a odporúčam využiť služby kariérneho poradenstva každému, kto potrebuje usmerniť, poradiť, povzbudiť pri výbere vhodného zamestnania, prípadne pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o sebe a svojom potenciáli."

Z. F.

Novinky
Kariérne poradenstvo

Kariérne poradenstvo Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na upravenie služby k...

Čítať viac
Rozšírená psychodiagnostika

Rozšírená psychodiagnostika V rámci snahy o poskytnutie komplexného p...

Čítať viac
Sme víťazi RecruitrankAwards 2014!

Sme víťazi RecruitrankAwards 2014! Spoločnosť FIDUCIA,spol. s r.o. získala 1....

Čítať viac
Referencie