Ing. Norbert Széll, Plant Manager, Hörle Wire s.r.o.

Spoločnosť Hörle Wire s.r.o. patrí do medzinárodnej skupiny Liljedahl Group, kde na výber partnerskej organizácie v oblasti vzdelávania a náboru sa kladú vysoké kvalitatívne požiadavky. Tieto predpoklady sme našli v spoločnosti FIDUCIA.


Spolupráca so spoločnosťou FIDUCIA, spol. s r. o. začala pred niekoľkými rokmi v oblasti vzdelávania. Postupom času sa vyvinula úzka spolupráca počnúc vzdelávaním cez organizovanie teambuildingov až po výber kandidátov na manažérske pozície.

Coachingom jednotlivcov sa podarilo zabezpečiť pracovnú disciplínu a zvýšiť kvalitu práce jednotlivca. Ten následne prerástol na skupinový coaching a dosiahli sa významné úspechy pri zlepšení výkonov a v internej komunikácii. Spoločný teambuilding, ktorý sa organizoval už niekoľko krát, odhalil skryté rezervy jednotlivcov ako aj skupiny. Na základe odporučenia profesionálov zo spoločnosti FIDUCIA sa prijali korekčné opatrenia a tie priniesli v krátkej dobe želaný efekt. Všetky výsledky sú komunikované individuálne s účastníkmi a výsledná sprava je predkladaná vedeniu spoločnosti.

So službami poskytovanými spoločnosťou FIDUCIA sme spokojní a plánujeme zrealizovať s nimi ďalšie projekty. Komunikácia je veľmi pružná s vysokým stupňom pochopenia potrieb a presného definovania profilu kandidáta. V zmysle interných predpisov našej spoločnosti každý kandidát musí prejsť Assessment Centrom a získať pozitívne hodnotenie – odporučenie špecialistu, kde zohráva spoločnosť FIDUCIA strategického partnera vo výbere ako aj hodnotení zamestnancov. Spoločnosť FIDUCIA robila výber aj do vedenia spoločnosti. Hodnotenia a správy boli predkladané centrále vo Švédsku v anglickom jazyku. Materská spoločnosť vyjadrila vysokú spokojnosť s odvedenými výkonmi.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu so spoločnosťou FIDUCIA aj v budúcnosti.

Novinky
Kariérne poradenstvo

Kariérne poradenstvo Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na upravenie služby k...

Čítať viac
Rozšírená psychodiagnostika

Rozšírená psychodiagnostika V rámci snahy o poskytnutie komplexného p...

Čítať viac
Sme víťazi RecruitrankAwards 2014!

Sme víťazi RecruitrankAwards 2014! Spoločnosť FIDUCIA,spol. s r.o. získala 1....

Čítať viac
Referencie