Assessment Center

"Ako čerstvý absolvent práva mám za sebou (bohužiaľ/chvalabohu) už desiatky pohovorov na pozíciu advokátsky koncipient. V čom bol výber realizovaný spoločnosťou FIDUCIA, spol. s r. o.  iný?

Výberové kolá, ktoré som absolvoval, sa zameriavali skôr na preskúmanie osobnosti kandidáta. Počas 4 -5 hodín sme absolvovali skupinové rozhovory, výkonnostné testy a testy zamerané na našu pozornosť.

Čítať ďalej: Assessment centrum - referencia

Skupinový pohovor - feedback

"Skupinový pohovor na pozíciu advokátskeho koncipienta v advokátskej kancelárií JUDr. Stanislava Jakubčíka bol príjemným a poučným zážitkom. 


Čítať ďalej: Skupinový pohovor - feedback

Služba kariérneho poradenstva

"V spoločnosti FIDUCIA sa mi páčilo, pôsobilo to na mňa príjemným dojmom. Kariérne poradenstvo je naozaj dobrá vec, najprv som tomu neveril, no keď som si to vyskúšal bol som prekvapený čo všetko je možné sa dozvedieť z testov o človeku.

Čítať ďalej: Referencia - Kariérne poradenstvo

Spätná väzba - kariérne poradenstvo

"Pred časom som sa rozhodla zmeniť oblasť, v ktorej som dlhodobo pracovala a od kariérneho poradenstva som očakávala určité usmernenie o mojom ďalšom pôsobení, keďže som sa rozhodovala medzi viacerými možnosťami.

Čítať ďalej: Spätná väzba - kariérne poradenstvo

Služba kariérneho poradenstva

"So službami kariérneho poradenstva od spoločnosti Fiducia som nadmieru spokojná. Privítalo ma príjemné a pekné prostredie, ústretový a priateľský prístup zamestnancov Fiducie a hlavne odbornosť a cenné rady, ktoré boli ako soľ nad zlato.

Čítať ďalej: Referencia - Kariérne poradenstvo

Novinky
Kariérne poradenstvo

Kariérne poradenstvo Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na upravenie služby k...

Čítať viac
Rozšírená psychodiagnostika

Rozšírená psychodiagnostika V rámci snahy o poskytnutie komplexného p...

Čítať viac
Sme víťazi RecruitrankAwards 2014!

Sme víťazi RecruitrankAwards 2014! Spoločnosť FIDUCIA,spol. s r.o. získala 1....

Čítať viac
Referencie