Kariérne poradenstvo


„Mám v sebe potenciál, otázkou je v akej práci by som ho mohol plne využiť?“


Pracujete dlhodobo na pozícii, ste úspešný, akceptovaný a predsa máte pocit, že už to nie je ono, dlhodobo uvažujete o zmene, ale...? Máte v sebe veľa otáznikov? Chcete zmeniť odbor a neviete si vybrať? Ste absolvent, nezamestnaný alebo len uvažujete nad zmenou zamestnania? Potrebujete poradiť aká oblasť je pre vás najvhodnejšia, ako si správne napísať životopis, ako sa pripraviť na pracovný pohovor a akým chybám sa pri ňom vyvarovať?

Spoločnosť FIDUCIA, spol. s r.o. ponúka službu s názvom kariérne poradenstvo. Podstatou kariérneho poradenstva v našom ponímaní je individuálna práca s každým kandidátom. Na základe analýzy vašej osobnosti, kvalifikácie, či vzdelania vám poradíme, v akej oblasti máte najväčšie predpoklady na úspech. Súčasťou našej práce je aj otvorená spätná väzba v prípade nereálnych očakávaní vzhľadom na aktuálnu situáciu na trhu práce.

Cieľ: Cieľom kariérneho poradenstva je poskytnúť vám pohľad na vaše schopnosti, možnosti a nasmerovať vašu energiu správnym smerom. Poradíme vám aké sú vaše silné stránky, ako ich podporiť a zvýrazniť. Zároveň vám poradíme ako pracovať na svojom rozvoji.

Prínos a výhody kariérneho poradenstva realizovaného spoločnosťou FIDUCIA, spol. s r.o. :

  • v kariérnom poradenstve kombinujeme psychodiagnostické metódy spolu s behaviorálnym interview
  • na základe zistených informácií identifikujeme silné ale aj slabšie stránky
  • zmapujeme váš potenciál i pracovné ciele a poradíme ako pracovať so sebou ďalej
  • individuálny prístup: poradenstvo trvá približne šesť hodín, počas ktorých sa vám venuje HR špecialista so psychologickým vzdelaním a skúsenosťami z trhu práce
  • nezameriavame sa iba fakty, ale aj na túžby/sny/fantázie a vaše potreby
  • získate okamžitú spätnú väzbu o sebe, o dojme, ktorý môžete zanechať na pracovnom pohovore u personalistu spolu s užitočnými radami
  • prepracujeme váš životopis, aby bol prehľadný a výpovedný
  • nasmerujeme vašu kariérnu dráhu k adekvátnemu uplatneniu na trhu práce
  • súčasťou je aj psychologické poradenstvo v spojitosti so zmenou práce

Prínosom kariérneho poradenstva je najmä sebapoznanie, porozumenie sebe samému a svojim možnostiam. V rámci poradenstva sa zameriavame aj na psychologickú prípravu kandidáta na životnú zmenu, akou iné pracovisko nepochybne je. Naši kandidáti odchádzajú s pocitom, že boli v dobrých rukách, že majú jasno ako pracovne ďalej, odchádzajú s pocitom, že sa o sebe dozvedeli niečo nové, alebo si potvrdia to, čo o sebe vedeli.

Zatvorením dverí v našej spoločnosti sa práca na sebe nekončí....


Využite našu overenú službu kariérneho poradenstva teraz prostredníctvom BALÍČKOV SLUŽIEB, kde si každý nájde čo potrebuje.

Novinky
Kariérne poradenstvo

Kariérne poradenstvo Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na upravenie služby k...

Čítať viac
Rozšírená psychodiagnostika

Rozšírená psychodiagnostika V rámci snahy o poskytnutie komplexného p...

Čítať viac
Sme víťazi RecruitrankAwards 2014!

Sme víťazi RecruitrankAwards 2014! Spoločnosť FIDUCIA,spol. s r.o. získala 1....

Čítať viac
Referencie